Collection: Appalachia & Abroad
-
Maple Walnuts x 12 unit(s)
Vendor:Handmade WVRegular price $134.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $134.00 USD -
Medium Summer Salsa x 12 unit(s)
Vendor:Mal's Fresh ProduceRegular price $96.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $96.00 USD -
Mild Summer Salsa x 12 unit(s)
Vendor:Mal's Fresh ProduceRegular price $96.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $96.00 USD -
Mint Medley x 12 unit(s)
Vendor:Smoke Camp CraftsRegular price $93.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $93.00 USD -
Sold outMoonshine Jelly x 12 unit(s)
Vendor:Mal's Fresh ProduceRegular price $93.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $93.00 USDSold out -
Mountain Mayhem x 12 unit(s)
Vendor:Andor PeppersRegular price $114.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $114.00 USD -
No Sugar Added Apple Sauce x 12 unit(s)
Vendor:Mal's Fresh ProduceRegular price $84.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $84.00 USD -
Orange Poppyseed Dressing x 12 unit(s)
Vendor:Mal's Fresh ProduceRegular price $87.60 USDRegular priceUnit price / perSale price $87.60 USD -
Passion Flower (Passiflora incarnata) Tincture x 6 unit(s)
Vendor:Spotted Horse FarmRegular price $121.50 USDRegular priceUnit price / perSale price $121.50 USD -
Peach Nutmeg Jam x 24 unit(s)
Vendor:Smoke Camp CraftsRegular price $138.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $138.00 USD -
Peach Salsa x 12 unit(s)
Vendor:Mal's Fresh ProduceRegular price $102.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $102.00 USD -
Pineapple Bacon Salsa x 12 unit(s)
Vendor:Mal's Fresh ProduceRegular price $78.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $78.00 USD -
Premium Biochar: Coarse x 6 unit(s)
Vendor:Dirty BoysRegular price $66.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $66.00 USD -
Premium Biochar: Fine x 6 unit(s)
Vendor:Dirty BoysRegular price $66.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $66.00 USD -
Pumpkin Butter x 24 unit(s)
Vendor:Smoke Camp CraftsRegular price $138.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $138.00 USD -
Sold outPumpkin Butter x 12 unit(s)
Vendor:Mal's Fresh ProduceRegular price $72.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $72.00 USDSold out















